Avatud koolitused

Kõigile praegustele ja tulevastele ettevõtjatele mõeldud veebikoolitused leiad koolituskalendrist ning oled teretulnud töökohal või kodus teed rüübates turvaliselt ja keskkonnasõbralikult osalema. Aegajalt pakume ka Tallinnas ja teistes suuremates Eesti linnades toimuvaid kontaktkoolitusi, kus saad kolleegidega ka õpitu üle arutleda.

Oleme koolitused kavandanud nii, et iga ettevõtja saaks teha oma huvidest ja vajadustest lähtuvad valikud ning koostada oma personaalse koolituskava. Kui tunnete, et tahaks kogu meeskonnale anda uue hoo ning ei tea, millistest koolitustest peaks alustama, aitame ka analüüsida koolitusvajadusi ning seada iga osaleja isiklikud arengu- ja õpieesmärgid.

Koolitused on mõeldud eelkõige juhatuse liikmetele, kes soovivad uurida eraõigusliku juriidilise isiku juhtorgani liikme õiguste, kohustuste ja vastutuse põhialuseid ning nende rakendamist ettevõtte igapäevases töös. Loomulikult on koolitused väga sobivad ka igapäevaselt juriidilise isiku õigussuhteid realiseerivatele inimestele, kes teevad tööd klientidega ning on sageli teie ettevõtte visiitkaardiks ja avaliku näo kujundajaks olgu siis müügisituatsioonides, turundussõnumeid edastades või kasvõi põrandat pestes. Õigussuhted ei vali aega ega kohta…

Koolituskalender

Kuidas kõige paremini õppida?

Kui koolituskalender on läbi vaadatud ning vajalikud koolitused leitud, siis on õige aeg mõtiskleda, kuidas need võimalused kõige paremal ja tulemuslikumal viisil ära kasutada. Meil on mõned soovitused, mis aitavad koolitusest teha meeldiva ja mõjusa õpikogemuse: 

Valmistu. Mõtle, kuidas koolituse teema Sind kõnetab ning pane juba registreerimisvormi kirja mõned olulised küsimused, millele loodad koolitusel vastuseid otsida. Tee ära vajalik eeltöö, mida koolituskavas oleme soovitanud – loe läbi oma ühingu põhikiri või vaata üle lepingud või uuri läbi teemakohased sätted mõnest viidatud õigusaktist.

Keskendu. Leia veebikoolitusel osalemiseks mugav ja müravaba koht, lülita koolituse ajaks oma telefon välja ning hoidu samaaegsetest muudest tegevustest. Tee koolituse ajal kaasa kõik praktilised harjutused ning panusta teemakohaste näidete ja aruteludega koolituse sisu loomisel.

Rakenda. Tee koolituse ajal ja vahetult peale seda märkmeid, kuidas õpitut oma ühingus rakendada ning seejärel vii plaanid ellu. Iga arukam juhatuse liige on meie jaoks väga tore koolituse tulemus, kuid tõeliselt rõõmsad oleme siis, kui tulemuseks on korrastatud organisatsioonid ja õnnelikud inimesed seal sees.